Nezařazené

Jarní prázdniny 2023

Ve Stolístku ještě dokončujeme rekonstrukci, aby bylo vše připravené na letní sezónu, proto jsme letos místo klasického příměstského tábora připravili pro děti 3 výlety:

Přihláška ke stažení zde:

6.3.2023 výlet na Lanškrounské rybníky

Cca 5-6 km procházka chráněným územím na okraji Lanškrouna. Budeme stopovat bobry, pozorovat ptáky a zkoumat jarní přírodu a vše co se v ní právě děje.

Sraz ve Stolístku nejpozději v 7.20h (odj.7.32h ze zast. Škola), nebo v Moravské Třebové na autobusovém nádraží 7.35h (odj. 7.45 směr Lanškroun). Děti je možno vyzvedávat 15-16h ve Stolístku, nebo ve 14.30h na autobusovém nádraží v M.Třebové.

S sebou: teplé, ideálně i nepromokavé oblečení a velkou svačinu a pití na celý den, příp. kapesné (bude možné se zahřát a občerstvit v restauraci)

7.3. 2023 výlet na výstavu „Vesmír“ a do vodárenského lesa

Pojedeme do svitavského muzea na interaktivní výstavu o vesmíru. Na přípravě výstavy se podílel náš lektor Kuba Vrána. Poté navštívíme Vodárenský les s naučnou stezkou.

Sraz ve Stolístku nejpozději v 8.15h (odj.8.31h ze zast. Škola), děti je možné přivést už od 7:30.
Děti je možno vyzvedávat 15-16h ve Stolístku, případně příjezd v 13.38h na autobusové nádraží v M.Třebové.

S sebou: teplé, ideálně i nepromokavé oblečení a velkou svačinu a pití na celý den, příp. kapesné (bude možné se zahřát a občerstvit v restauraci)

8.3. 2023 výlet vlakem do PR Králova zahrada a na rybník Hvězda

Králova zahrada je přírodní rezervace poblíž obce Opatov s hojným výskytem bledule jarní. Poblíž se nachází rybník Hvězda s ostrůvkem, kde žije velké množství druhů ptáků.

Sraz ve Stolístku do 7.30h (odj. vlakem v 8.24 směr České Třebové) nebo sraz v M.Třebové na vlakovém nádraží v 8.15h. Děti je možno vyzvedávat 15-16h ve Stolístku, po domluvě při příjezdu ve 14.30h na autobusovém nádraží v M.Třebové.

S sebou: teplé, ideálně i nepromokavé oblečení a velkou svačinu a pití na celý den.

Mohlo by se vám také líbit...